Wyślij wiadomość
Dom

Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Changshu Xinya Maszyny Manufacturing Co, Ltd. Znajduje się w pięknym i bogatym Chin historycznych i kulturalnych miasta - Changshu, Jiangsu. Jest na wschodzie Szanghaju, na południowym skraju Suzhou, na zachód od Wuxi, na północ od rzeki Jangcy. Jest to dogodne dla transportu.

Changshu Xinya Maszyny Manufacturing Co, Ltd. Powstała w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, specjalizująca się w produkcji różnych urządzeń elektrycznych, maszt widłowy i tak dalej. W 2010 r. Przeszliśmy certyfikat ISO9001: 2000 i BV .

Dzięki wsparciu klientów nasze produkty sprzedały się na całym świecie. Zgodnie z potrzebami większości użytkowników zwiększymy inwestycje w dziedzinie nauki i technologii, stale rozwijamy nowe produkty, wzmacniamy i poprawiamy wydajność produktu, aby spełnić wymagania naszych klientów.


Nasze główne produkty to 1 tony, 2 tony, 3 tony, 5 tony, 8 tony seria JJM ciągnąca wciągarka, napinacz hydrauliczny, hydrauliczny ściągacz, układanie kabli, pompy hydrauliczne z hydraulicznym zaciskiem, Wałka linowego i przyczepy bębnowej kablowej, pręt stalowy, aluminiowy drążek ginowy oraz inne urządzenia do budowy mocy i szeroki wybór dużych masztów podnośnikowych i różnorodne specjalne wymagania bramy nietypowej.


Proces produkcji jest kompletny, silna siła techniczna, zdolność przetwarzania jest kompletna, gotowe produkty są ściśle ujednolicone badania jakości technicznej, kontrola jakości dźwięku i systemu usług posprzedażnych, stworzył pewną skalę zdolności produkcyjnych urządzeń energetycznych. Nasza różnorodna oferta obejmuje ponad 80 zestawów , pojemność przetwarzania, bardziej wyrafinowane urządzenia (centra obróbkowe i sprzęt CNC 15 zestawów) w celu zapewnienia jakości produktu.

_09.jpg

_10.jpg

_11.jpg

_12.jpg

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Założona w 1983 roku fabryka maszyn energetycznych w mieście CHANGSHU.

Od 1983 do 2008 roku XINYA koncentruje się na maszynach podnośnikowych, maszynach górniczych i częściach wózków widłowych.

Od 2008 r. Firma XINYA zwiększa możliwości produkcyjne, koncentrując się na narzędziach do ciągnięcia kabli.

W 2013 r. Firma przeszła certyfikację ISO9001 i uzyskała certyfikat AAA.

W 2015 r. Osiąga high-tech przedsiębiorstwo prowincji Jiangsu, osiągnął także markowe produkty w prowincji Jiangsu

Obecnie XINYA sprzedaje narzędzia kabe ciągnące do Pakistanu, Indii, Meksyku, Turcji, Peru, Brazylii, Wietnamu, Tajlandii, Arabii Saudyjskiej, Malezji, Kenii i innych.

Współpracowaliśmy z ESCOM MALAWI, ZESCO, Transelectria i tak dalej.

Standardowe opracowanie

Opierając się na silnych możliwościach badawczo-rozwojowych uczestniczących w pracach redakcyjnych zawiera się najwyższe standardy branżowe, w tym sześć norm krajowych, branża jest zaangażowana w projektowanie standardowych urządzeń w większości firm.

Jest właścicielem patentów

Główne produkty

Wciągarka linowa 2x40KN Hydrauliczny napinacz paska klinowego

Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : XINYA

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 1983

pc Export : 30% - 40%

Factory Size: 5,000-10,000 square meters

Average Lead Time: 20 Days

Accepted Delivery Terms: FOB,CIF,DDP,DDU

Certifications: ISO9001

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changshu Xinya Machinery Manufacturing Co., Ltd. Certyfikaty